Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Profile field
it: Campo del profilo

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Select
it: Scegliere

en: Error saving user account.
it: Errore nel salvare il profilo utente.
