Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Profile field
nl: Profielveld

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Redirect to
nl: Omleiden naar

en: Select
nl: Selecteren

en: Source field
nl: Bronveld

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: Facebook application ID
nl: Facebook-applicatie-ID
