Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Album
pt: Álbum

en: Profile field
pt: Campo de perfil

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Select
pt: Selecionar

en: Source field
pt: Campo de origem

en: Debug
pt: Depuração

en: Error saving user account.
pt: Erro ao guardar a conta de utilizador.
