Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Select
cs: Vybrat

en: Debug
cs: Ladění

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.
