Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Select
sk: Zvoľte

en: Debug
sk: Ladenie

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.
