Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Album
ja: アルバム

en: Profile field
ja: プロフィールフィールド

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Select
ja: 選択

en: Source field
ja: ソース フィルド

en: Debug
ja: デバッグ

en: Error saving user account.
ja: ユーザーアカウントの保存中にエラーが発生しました。

en: Save field mapping
ja: フィールドマッピングを守った。
