Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Album
kn: ಆಲ್ಬಂ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
