Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Select
oc: Seleccionar

en: Debug
oc: Depuracion

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.
