Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Album
pt: Álbum

en: Profile field
pt: Campo do Perfil

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Select
pt: Selecionar

en: Source field
pt: Campo de origem

en: Debug
pt: Depurar

en: Error saving user account.
pt: Erro ao gravar a conta do usuário.

en: Facebook settings
pt: Configurações do Facebook
