Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Profile field
sv: Profilfält

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Redirect to
sv: Omdirigera till

en: Select
sv: Välj

en: Source field
sv: Källfält

en: Debug
sv: Felsök

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: Login Page Settings
sv: Inställningar för inloggningssida

en: Registration Page Settings
sv: Inställningar för registreringssida
