Social Contact Info (3.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Other
ps: نور
