Social Contact Block (3.0.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: E-mail
de: E-Mail

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Mobile
de: Mobil

en: Address
de: Adresse

en: Other
de: Weitere

en: Contact information
de: Kontaktinformation

en: FAX
de: Fax

en: Class Name
de: Klassenname

en: Email field is required.
de: Für das Feld E-Mail ist eine Angabe erforderlich.
