Social Contact Info (3.0.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Label
km: ស្លាក

en: Other
km: ផ្សេងៗ
