Social Contact Block (3.0.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Label
bg: Заглавие

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Other
bg: Други
