Social Contact Block (3.0.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea
