Social Contact Block (3.0.4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Label
ku: پێناس

en: Other
ku: هیتر
