Social Contact Block (3.0.4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Weight
ro: Greutate

en: Link
ro: Legătură

en: Label
ro: Etichetă

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Other
ro: Altele

en: Contact information
ro: Informații contact
