Social Contact Block (3.0.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Label
uk: Мітка

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Address
uk: Адреса

en: Other
uk: Інше

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Twitter
uk: Твітер

en: Class Name
uk: Назва класу
