Social Contact Block (4.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: E-mail
fr: Courriel

en: Weight
fr: Poids

en: Link
fr: Lien

en: Label
fr: Libellé

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Other
fr: Autre

en: Contact information
fr: Information de Contact
