Social Contact Block (4.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: Phone
ca: Telèfon

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: Other
ca: Altres
