Social Contact Info (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Value
ar: القيمة

en: Weight
ar: الوزن

en: URL
ar: العنوان URL

en: Address
ar: العنوان

en: Other
ar: آخر
