Social Contact Info (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Value
be: Значэнне

en: Weight
be: Вага

en: URL
be: Спасылка

en: Other
be: Іншыя
