Social Contact Info (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Weight
el: Βάρος

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Other
el: Άλλο

en: The email address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση email %mail δεν είναι έγκυρη.
