Social Contact Info (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Weight
lt: Svoris

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Other
lt: Kiti

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.
