Social Contact Info (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
