Social Contact Block (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Value
ne: मान

en: Weight
ne: वजन

en: URL
ne: यूआरएल
