Social Contact Block (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Value
nl: Waarde

en: Weight
nl: Gewicht

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Address
nl: Adres

en: Other
nl: Andere

en: FAX
nl: Fax

en: The email address %mail is not valid.
nl: Het e-mailadres %mail is ongeldig.

en: Email field is required.
nl: E-mail is een verplicht veld.

en: Link Class
nl: Linkklasse
