Social Contact Info (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Value
oc: Valor

en: Weight
oc: Pes

en: Address
oc: Adreça

en: Other
oc: Autre
