Social Contact Info (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: Weight
ro: Greutate

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Other
ro: Altele

en: The email address %mail is not valid.
ro: Adresa de email %mail nu este validă.

en: Email field is required.
ro: Câmpul Email este obligatoriu.
