Social Contact Info (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Value
te: విలువ

en: Weight
te: భారం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Address
te: చిరునామా

en: Other
te: ఇతర
