Social Contact Info (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Value
th: ค่า

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Mobile
th: มือถือ

en: Address
th: ที่อยู่

en: Other
th: อื่นๆ
