Social Contact Info (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: E-mail
tr: E-posta

en: Value
tr: Değer

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Other
tr: Diğer

en: The email address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.
