Social Contact Info (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Value
uk: Значення

en: Weight
uk: Вага

en: URL
uk: URL-адреса

en: Phone
uk: Телефон

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Address
uk: Адреса

en: Other
uk: Інше

en: Twitter
uk: Твітер

en: The email address %mail is not valid.
uk: Електронна адреса %mail некоректна

en: Email field is required.
uk: Поле "Електронна адреса" є обов’язковим.

en: Google Plus
uk: Google +
