Social Contact Info (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: Other
it: Altro

en: Contact information
it: Informazioni di contatto
