Social Contact Info (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: Weight
cs: Váha

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Other
cs: Jiné

en: The email address %mail is not valid.
cs: Emailová adresa %mail není platná.
