Social Contact Info (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Weight
es: Peso

en: Link
es: Enlace

en: Label
es: Etiqueta

en: Phone
es: Teléfono

en: Mobile
es: Móvil

en: Address
es: Dirección

en: Other
es: Otro(s)

en: Contact information
es: información de contacto

en: Email field is required.
es: El campo correo electrónico es requerido.
