Social Contact Info (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: E-mail
id: Email

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Other
id: Lainnya

en: Contact information
id: Informasi kontak

en: Email field is required.
id: Bidang email diperlukan.
