Social Contact Info (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: E-mail
is: Netfang

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Label
is: Merking

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Contact information
is: Tengiliðaupplýsingar
