Social Contact Info (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Label
ast: Etiqueta

en: Other
ast: Otru
