Social Contact Info (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Label
ka: სათაური

en: Other
ka: სხვა
