Social Contact Info (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Label
sv: Etikett

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Other
sv: Övriga

en: Contact information
sv: Kontaktinformation

en: Email field is required.
sv: Fältet e-post är obligatoriskt.
