Social Contact Info (8.x-2.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: E-mail
cy: E-bost

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Other
cy: Arall
