Social Contact Info (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: E-mail
et: E-post

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Other
et: Muu

en: Contact information
et: Kontaktinfo
