Social Contact Info (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: E-mail
ja: メール

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: Phone
ja: 電話番号

en: Fax
ja: FAX

en: Mobile
ja: モバイル

en: Address
ja: 住所

en: Other
ja: その他

en: Email field is required.
ja: メールアドレスフィールドは入力必須です。

en: Instagram
ja: インスタグラム
