Social Contact Info (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Label
kk: Атауы

en: Other
kk: Басқа

en: Twitter
kk: Твиттер
