Social Contact Info (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल
