Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Flickr API Key
bs: Flickr API ključ

en: Delete
bs: Briši

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Apply
bs: Primjeni
