Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Flickr API Key
cs: Flickr API klíč

en: Delete
cs: Smazat

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Apply
cs: Použít

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
