Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Flickr API Key
es: Clave API de Flickr

en: Delete
es: Eliminar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Counter
es: Contador

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Plugin
es: Extensión

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: Apply
es: Aplicar

en: Identifier
es: Identificador

en: Master
es: Máster
