Social Counters (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Flickr API Key
gu: ફ્લિકર એપીઆઈ ચાવી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Other
gu: અન્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
